"Specjaliści od serowych kulek" wspierają młodzików Ciężkowianki !

Młodziki Klubu Sportowego CIĘŻKOWIANKA CIĘŻKOWICE otrzymali nowy komplet profesjonalnych trykotów piłkarskich !

Dzięki współpracy z Firmą BOGONI Pana Marka Wołkowicza, oraz portalem POGÓRZE24.pl nasi młodzi piłkarze, swoje mecze ligowe rozgrywać będą w strojach z logo BOGONI  i  POGÓRZE24.PL

to firma zajmującej się produkcją serów i wyrobów mleczarskich z Bogoniowic.
  Więcej na  www.bogoni.pl

to portal internetowy pogórza ciężkowickiego.
  Więcej na www.pogorze24.pl

Jednocześnie Zarząd Klubu wyraża nadzieję, że dotychczasowa współpraca z wszystkimi sponsorami przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Ciężkowic.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu, Nasz Klub Ciężkowianka, może przyczynić się do realizacji sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych dzieci i młodzieży.

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym sezonie 2016.