TERMALICA - RUCH czyli młodzież Ciężkowianki na meczu EKSTRAKLASY

Ciężkowianka kibicowała Termalice BRUK-BET Nieciecza.

Ukoronowaniem uczestnictwa w zajęciach treningowych oraz rozgrywkach grup Młodzików, Orlików i Żaków Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice był wyjazd na mecz piłkarskiej Ekstraklasy.

W sobotę 19.12.2015r. młodzi zawodnicy Ciężkowianki w licznej grupie kibicowali na żywo ekstraklasowemu zespołowi Termalici BRUK – BET Nieciecza w potyczce w wielokrotnym mistrzem Polski, zespołem Ruchu Chorzów.

Wyjazd był okazją dla większości, aby po raz pierwszy zobaczyć na żywo futbol na najwyższym poziomie, bowiem na boisku zobaczyliśmy kilku obecnych i byłych reprezentantów kraju. W meczu zagrali m in. aktualny reprezentant Polski Mariusz Stępiński oraz byli tj. Maciej Iwański, Marek Zieńczuk, Łukasz Surma.

Wyjazd oprócz wymiaru czysto sportowego pozwolił młodym adeptom piłkarskim do zaznajomienia się z atmosferą meczu ligowego oraz był okazją, aby zobaczyć jak na razie najefektowniejszy i najnowocześniejszy w regionie Tarnowa stadion piłkarski.

Kibicowanie na żywo umożliwili Państwo Danuta Witkowska (Prezes Klubu) oraz Krzysztof Witkowski (Prezes Firmy BRUK-BET), za co im z tego miejsca serdecznie dziękujemy.

Stroną organizacyjną z ramienia Zarządu Ciężkowianki zajął się Pan Robert Truchan, a dodatkową pomocą wsparł jego działania Pan Marian Fido Prezes Podokręgu Żabno oraz Pan Arkadiusz Fido. Autokar na wyjazd udostępniła firma LIBROPOL - licencjonowany przewoźnik drużyn Ciężkowianki..

Wszystkim, którzy wydatnie przyczynili się organizacyjnie oraz wsparli finansowe organizację tego wydarzenia, Zarząd Klubu Sportowego Ciężkowianka składa serdeczne podziękowania.

Młodych piłkarzy zachęcamy do licznego uczestnictwa w zajęciach organizowanych w KS Ciężkowianka, bo dla wytrwałych jak widać będą czekać liczne atrakcje i niespodzianki.

GALERIA FOTO   http://ciezkowianka.futbolowo.pl/gallery/22909

Powiązana galeria: