Tadeusz Syrek nowym trenerem pierwszego zespołu Ciężkowianki

Nowym trenerem pierwszego zespołu Ciężkowianki Ciężkowice, do końca rundy jesiennej, został dobrze znany w Ciężkowicach Tadeusz Syrek.
Zastąpił on na ławce trenerskiej, po dwóch i pół latach pracy Łukasza Gierałta, z którym nasza drużyna wywalczyła historyczny awans do IV Ligi.
Pod wodzą popularnego Kromy Ciężkowianka Ciężkowice​ rozegrała ponad 70 spotkań mistrzowskich, wygrywając 32, a remisując 22 mecze.
Zarząd klubu dziękuje Łukaszowi za pracę na rzecz rozwoju piłki nożnej w Ciężkowicach w latach 2013-2015, w którym to okresie uzyskaliśmy po raz pierwszy awans do IV ligi małopolskiej. Razem, z tą wspaniałą drużyną, na stałe wpisałeś się w kronikę Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice​. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w roli trenera i zawodnika !