Pod wodzą nowego trenera Ciężkowianka przegrywa w Tymbarku

Pod wodzą nowego trenera Tadeusza Syrka, Ciężkowianka w wyjazdowym spotkaniu, przegrała w Tymbarku 4:0 (2:0)

Ciężkowianka: Kwiek - Oleksowicz, Nowak, Biedroński - Więcek, Popiela T, Kucharzyk, Żaba (72' Popiela Ł.), Kiałbasa (74' Musiał), Kapałka - Retel

W spotkaniu tym zmuszeni byliśmy zagrać w odmłodzonym składnie, bez bramkostrzelnego Bałuta, Stachonia, Desia, Bryta, Sudoła, Gierałta, Hołdy, Ruchwy.

Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy co chwila starali się zagrozić bramce bronionej przez młodziutkiego Kwieka. Jednak skuteczna obrona Ciężkowianki odpierała ataki miejscowych, co stwarzało możliwość do popularnej kontry - i tutaj widoczny był brak Bałuta.
Dopiero w 34' meczu gospodarze znaleźli drogę do bramki Ciężkowianki.
40 minuta spotkania to rzut karny dla Ciężkowic, w polu karnym faulowany był Retel. Do piłki podchodzi Kapałka, po strzale piłka obija poprzeczkę  -bramki nie ma !!!
44' to kontra Gości po której Tymbark wychodzi na dwu-bramkowe prowadzenie.

Druga połowa to zmiana planu gry Ciężkowianki. 46-70 min meczu to ciągłe ataki naszej drużyny na bramkę gospodarzy.Swoje szanse mają Kapałka, Kucharzyk, Retel, Żaba.
Dopiero, szybkie kontry zawodników Tymbarku w 78' i 84' ustalają wynik spotkania na 4:0