Trzy punkty jadą do Ciężkowic ! Olimpia vs Ciężkowianka 1:3

W 17 kolejce spotkań tarnowskiej okręgówki Ciężkowianka udała się do Wojnicza, by tam zmierzyć się z Olimpią.
Początek spotkania doskonale ułożył się dla Ciężkowianki, która już w 2' objęła prowadzenie po strzale niezawodnego Mikołaja Włudyki. Piłka uderzona z 10m w poprzeczkę odbija się jeszcze od linii bramkowej i wpada do siatki gospodarzy.
W  5' to kolejna szybko wyprowadzona kontra, którą skutecznie strzałem z 16m na bramkę zamienia Oleksowicz.
Dalsza część spotkania to wyrównana walka z kilkoma dogodnymi sytuacjami bramkowymi z obydwu stron. Jednak w końcówce pierwszej połowy optyczna przewagę zdobywają gospodarze z Wojnicza strzelając, jak się później okazało swoją honorową bramkę. Wynik do przerwy 2:1 dla Ciężkowianki.

Początek drugiej odsłony to zmasowane ataki Olimpii na bramkę bronioną przez Bartka Sudoła. Ciężkowianka w tym fragmencie spotkania starała się wyprowadzać szybkie kontrataki, które nie przyniosły zmiany wyniku. Dopiero w 90' po jednym z nich, płaskim strzale Mikołaja Włudyki ustalono wynik 3:1 dla Ciężkowianki. Trzy punkty jadą do Ciężkowice !

Po tej kolejce spotkań, Ciężkowianka awansowała w ligowej tabeli i z dorobkiem 19 pkt. zajmuje 10 miejsce.

OLIMPIA Wojnicz - KS Ciężkowianka 1:3 (1:2)