Przegrana Ciężkowianki z Pogórzem Plaśna.

Po dwóch wiosennych zwycięstwach (z Ładną i Olimpią Wojnicz) Ciężkowianka do meczu z Pogórzem Pleśna przystępowała z ogromną nadzieją na kontynuowanie zwycięskiej passy. Boiskowa rzeczywistość szybko zweryfikowała oczekiwania kibiców. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie po trzech trafieniach Marcina Myjkowskiego. Druga odsłona to nieliczne próby zawodników Ciężkowianki na strzelenie kontaktowej bramki, skutecznie eliminowane przez dobrze grających dzisiaj obrońców zespołu gości. Mecz kończy się zwycięstwem Pogórza Pleśna i to goście dopisują do swojego konta cenne 3 pkt.

Po tej kolejce spotkań, Ciężkowianka spada w ligowej tabelii na dwunaste miejsce z dorobkiem 19 pkt.

KS Ciężkowianka - POGÓRZE Pleśna 0:3 (0:3)
Bramki:
Myjkowski Marcin x3

Sędziował: Pilarski Tomasz kol.Sędziów Tarnów

KS Ciężkowianka: Sudoł B. - Biedroński K, Flasiński P, Bryt S, Oleksowicz., Retel D. (35'' Roman Mateusz), Sobol M. (60' Kapałka I.) Kądziołka G. (45' Szczerba Konrad.) , Steczyński B. (85' Kwaśny D.) ,Włudyka M., Włudyka A (76' Dziubaczka M).

POGÓRZE Pleśna: Boczek Karol, Bober Michał, Drwal Dawid, Nowak Mateusz, Golonka Piotr, Myjkowski Marcin (Cetera Kamil), Gądek Jacek, Piszczek Radosław (Rzońca Marcin), Chudoba Miłosz, Kurdziel Patryk (Zieliński Maciej), Gierałt Łukasz (Cich Adam)

Kolejka 18 - 30-31 marca

Ciężkowianka Ciężkowice 0-3 Pogórze Pleśna 31 marca, 14:00