Przegrywamy w Wojniczu ! Olimpia-Ciężkowianka 3:2

W rozegranym dzisiaj spotkaniu Ciężkowianka ulega w Wojniczu z miejscową Olimpią 3:2.

Bramki dla Ciężkowianki zdobywali: Marcin Deś oraz Adam Wiewióra.

Ciężkowianka: Sudoł B - Biedroński K, Oleksowicz R, Bryt S, Kołodziejczyk M - Popiela T, Popiela Ł (60' Kafel K), Kucharzyk M, Roman M (64' Biedroński G), Deś M - Wiewióra A.

Sędzia: Wroński G. Kol. Sędziów Tarnów

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym, zmiennym wietrze, na bardzo mokrej, grząskiej płycie boiska w Wojniczu. Prowadzenie już w 8 min spotkania, po pięknej akcji, objęła drużyna gospodarzy Olimpii Wojnicz. Utrata bramki, w tak szybki sposób, wpłynęła bardzo korzystnie na grę zawodników z Ciężkowic, którzy po jednej z kontr i zagraniu Adama Wiewióry do Marcina Desia doprowadzają do remisu, a po indywidualnej akcji Adama Wiewióry pozwalają objąć prowadzenie w meczu. Na przerwę Ciężkowianka schodzi  z jednobramkowym prowadzeniem nad Olimpią a wynik to 2:1.

Po przerwie to gospodarze przejęli inicjatywę na boisku i to oni co chwilę stwarzali dogodne sytuacje do zmiany wyniku spotkania. Jedna z nich, po błędzie w obronie, kończy się bramką i rezultat na boisku 2:2. W 90' spotkania przypadkowy rzut karny w polu bramkowym Ciężkowianki, Olimpia Wojnicz skutecznie egzekwuje jedenastkę ustalając końcowy wynik meczu na 3:2.

Ciężkowianka bez punktów wraca z Wojnicza !