Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Pogórze Pleśna
1:1
LKS Ładna
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Tuchovia Tuchów
1:0
GKS Gromnik
Olimpia Wojnicz
1:5
Metal Tarnów
Unia Niedomice
0:6
Dunajec Zakliczyn
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zaczarnie
4:0
Tuchovia Tuchów
LKS Ładna
2:4
Olimpia Wojnicz
Metal Tarnów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
GKS Gromnik
4:1
Unia Niedomice
Ikar Odporyszów
0:0
Pogórze Pleśna
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:1
Polan Żabno
Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
Pogórze Pleśna
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wisła Szczucin
1:4
GKS Gromnik
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Pogórze Pleśna
LKS Ładna
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
Wisła Szczucin
0:3
Zorza Zaczarnie
Dunajec Zakliczyn
5:0
Polan Żabno
GKS Gromnik
2:2
LKS Szynwałd
Ikar Odporyszów
1:5
Metal Tarnów
Unia Niedomice
2:2
Tuchovia Tuchów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:3
Olimpia Wojnicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
5:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Szynwałd
2:0
Zorza Zaczarnie
Tuchovia Tuchów
3:4
Wisła Szczucin
Unia Niedomice
0:6
Ciężkowianka Ciężkowice
Polan Żabno
1:4
GKS Gromnik
Pogórze Pleśna
0:4
Dunajec Zakliczyn
LKS Ładna
0:2
Ikar Odporyszów
Olimpia Wojnicz
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Niedomice
0:5
Wisła Szczucin
Tuchovia Tuchów
2:1
LKS Szynwałd
Dunajec Zbylitowska Góra
1:5
Metal Tarnów
Pogórze Pleśna
2:4
GKS Gromnik
Dunajec Zakliczyn
0:1
Olimpia Wojnicz
Ikar Odporyszów
4:3
Ciężkowianka Ciężkowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:3
LKS Ładna
Polan Żabno
3:2
Zorza Zaczarnie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromnik
1:3
Olimpia Wojnicz
Metal Tarnów
2:1
Dunajec Zakliczyn
LKS Szynwałd
4:2
Unia Niedomice
Polan Żabno
2:1
Tuchovia Tuchów
Pogórze Pleśna
1:5
Zorza Zaczarnie
Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
Metal Tarnów
4:1
GKS Gromnik
Tuchovia Tuchów
0:0
Pogórze Pleśna
Dunajec Zakliczyn
5:0
LKS Ładna
Wisła Szczucin
1:0
LKS Szynwałd
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz
0:2
Zorza Zaczarnie
Unia Niedomice
2:5
Polan Żabno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:1
Zorza Zaczarnie
LKS Szynwałd
3:5
Ciężkowianka Ciężkowice
Pogórze Pleśna
11:0
Unia Niedomice
GKS Gromnik
6:3
LKS Ładna
Olimpia Wojnicz
1:6
Tuchovia Tuchów
Ikar Odporyszów
4:2
Dunajec Zakliczyn
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
Polan Żabno
3:1
Wisła Szczucin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
3:1
Zorza Zaczarnie
Dunajec Zakliczyn
3:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Szynwałd
0:1
Polan Żabno
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Tuchovia Tuchów
1:4
Metal Tarnów
Wisła Szczucin
4:0
Pogórze Pleśna
Ikar Odporyszów
2:7
GKS Gromnik
Unia Niedomice
1:1
Olimpia Wojnicz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Dunajec Zakliczyn
Metal Tarnów
6:3
Unia Niedomice
LKS Ładna
5:3
Tuchovia Tuchów
Pogórze Pleśna
1:0
LKS Szynwałd
GKS Gromnik
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz
1:2
Wisła Szczucin
Zorza Zaczarnie
2:2
Ikar Odporyszów
Polan Żabno
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szynwałd
3:3
Olimpia Wojnicz
Wisła Szczucin
0:2
Metal Tarnów
Ikar Odporyszów
6:2
Tuchovia Tuchów
Polan Żabno
2:2
Pogórze Pleśna
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
GKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Pleśna
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Tarnów
3:0
LKS Szynwałd
Tuchovia Tuchów
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ikar Odporyszów
3:1
Unia Niedomice
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
Zorza Zaczarnie
LKS Ładna
0:2
Wisła Szczucin
Dunajec Zakliczyn
0:1
GKS Gromnik
Olimpia Wojnicz
5:3
Polan Żabno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szynwałd
0:0
LKS Ładna
Dunajec Zbylitowska Góra
4:3
Tuchovia Tuchów
Wisła Szczucin
3:2
Ikar Odporyszów
Unia Niedomice
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Polan Żabno
4:7
Metal Tarnów
Dunajec Zakliczyn
4:0
Zorza Zaczarnie
Pogórze Pleśna
1:2
Olimpia Wojnicz
GKS Gromnik
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Odporyszów
2:4
LKS Szynwałd
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
Pogórze Pleśna
1:4
Metal Tarnów
GKS Gromnik
- : -
Zorza Zaczarnie
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?