Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Pleśna
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Polan Żabno
1:1
Metal Tarnów
LKS Ładna
6:1
Ciężkowianka Ciężkowice
LUKS Wola Radłowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
KS US Śmigno
2:2
LUKS Skrzyszów
Tuchovia Tuchów
0:2
Zorza Zaczarnie KS
Wolania Wola Rzędzińska
5:0
Olimpia Wojnicz
Wisła Szczucin
1:6
GKS Gromnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
3:0
Pogórze Pleśna
Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
Zorza Zaczarnie KS
1:0
KS US Śmigno
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Wisła Szczucin
GKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
7:0
LUKS Wola Radłowska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
Pogórze Pleśna
0:3*
Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno
1:4
GKS Gromnik
Polan Żabno
0:3
Zorza Zaczarnie KS
Wolania Wola Rzędzińska
8:0
LUKS Skrzyszów
Tuchovia Tuchów
6:0
Dunajec Zbylitowska Góra
Olimpia Wojnicz
1:2
Metal Tarnów
Wisła Szczucin
4:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Skrzyszów
1:0
Olimpia Wojnicz
Zorza Zaczarnie KS
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
Pogórze Pleśna
3:3
LUKS Wola Radłowska
Ciężkowianka Ciężkowice
0:6
Metal Tarnów
LKS Ładna
2:6
Wisła Szczucin
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
KS US Śmigno
GKS Gromnik
2:2
Polan Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Tuchovia Tuchów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:1
LUKS Skrzyszów
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
GKS Gromnik
Tuchovia Tuchów
4:3
LKS Ładna
LUKS Wola Radłowska
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
Wisła Szczucin
1:1
Pogórze Pleśna
KS US Śmigno
1:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz
0:6
Zorza Zaczarnie KS
Polan Żabno
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
4:3
KS US Śmigno
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
Wolania Wola Rzędzińska
Pogórze Pleśna
2:0
Tuchovia Tuchów
LUKS Wola Radłowska
0:3
Wisła Szczucin
Zorza Zaczarnie KS
1:6
Metal Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
LUKS Skrzyszów
GKS Gromnik
3:1
Olimpia Wojnicz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Polan Żabno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polan Żabno
4:2
LKS Ładna
Metal Tarnów
4:1
GKS Gromnik
LUKS Skrzyszów
2:3
Zorza Zaczarnie KS
Tuchovia Tuchów
11:0
LUKS Wola Radłowska
KS US Śmigno
5:2
Pogórze Pleśna
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Metal Tarnów
Pogórze Pleśna
1:4
Polan Żabno
LUKS Wola Radłowska
4:0
KS US Śmigno
Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
GKS Gromnik
5:2
LUKS Skrzyszów
Ciężkowianka Ciężkowice
0:3*
Zorza Zaczarnie KS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tuchovia Tuchów
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Zorza Zaczarnie KS
3:1
GKS Gromnik
Metal Tarnów
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LUKS Skrzyszów
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Pogórze Pleśna
KS US Śmigno
0:2
Wisła Szczucin
Polan Żabno
6:1
LUKS Wola Radłowska
Olimpia Wojnicz
0:3
LKS Ładna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zbylitowska Góra
0:1
Zorza Zaczarnie KS
Pogórze Pleśna
1:3
Olimpia Wojnicz
Tuchovia Tuchów
7:2
KS US Śmigno
Wisła Szczucin
2:0
Polan Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:1
LUKS Skrzyszów
LKS Ładna
2:4
Metal Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
GKS Gromnik
LUKS Wola Radłowska
0:4
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:1
Pogórze Pleśna
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Wisła Szczucin
Olimpia Wojnicz
3:0
LUKS Wola Radłowska
Polan Żabno
0:1
Tuchovia Tuchów
Zorza Zaczarnie KS
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
KS US Śmigno
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
LUKS Skrzyszów
1:2
LKS Ładna
GKS Gromnik
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie KS
Pogórze Pleśna
1:0
LUKS Skrzyszów
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
LUKS Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GKS Gromnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
6:0
Wisła Szczucin
LUKS Skrzyszów
2:1
LUKS Wola Radłowska
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wolania Wola Rzędzińska
8:1
KS US Śmigno
Olimpia Wojnicz
3:1
Tuchovia Tuchów
Zorza Zaczarnie KS
2:1
Pogórze Pleśna
GKS Gromnik
5:3
LKS Ładna
Polan Żabno
7:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
Tuchovia Tuchów
2:4
Metal Tarnów
LUKS Wola Radłowska
1:5
Zorza Zaczarnie KS
KS US Śmigno
2:4
Olimpia Wojnicz
Wisła Szczucin
2:2
LUKS Skrzyszów
Polan Żabno
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
Pogórze Pleśna
1:2
GKS Gromnik
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
Dunajec Zbylitowska Góra
- : -
Pogórze Pleśna
GKS Gromnik
2:1
LUKS Wola Radłowska
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz
- : -
Polan Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
LKS Ładna
Zorza Zaczarnie KS
- : -
Wisła Szczucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?