Orliki Ciężkowianki wgrywają kolejny raz grupowe zmagania!

W ostatnią sobotę w Pleśnej rozegrano III edycję halowej ligi orlików. Zespół Ciężkowianki rozgrywał swoje mecze w grupie A z zespołami: Radłovii, Iskry Tarnów i FA Wojnicz, z nieznanych przyczyn nie dojechała ekipa Olszyn. Graliśmy w 15 minutowym wymiarze czasowym, systemem „każdy z każdym”. Wszystkie swoje mecze zakończyliśmy zwycięstwami , a styl gry nie budził wątpliwości kto jest dzisiaj najlepszym. Jedyną bramkę straciliśmy w spotkaniu z Wojniczem (w tym meczy nie wykorzystaliśmy rzutu karnego), a zdobyliśmy pięć goli po naprawdę wspaniałych akcjach. W końcowej klasyfikacji z dorobkiem 9 punktów zajęliśmy pierwsze miejsce. Kolejne turnieej odbędą się na orliku i powoli zaczynamy się przygotowywać do edycji wiosennej.

Gratuluję wyniku chłopakom i naszej jedynaczce Oli Cygan.

Składy zespołu:

Ciężkowianka : Kacper Madej (br), Kamil Jamka, Łukasz Szostek, Kamil Szczerba, Paweł Kras, Szymon Szczepanik, Kacper Kwaśny, Kacper Nagel, Szczerba Kamil, Jakub Gnutek (kpt), Aleksandra Cygan

Trener zespołu: Robert Truchan

Wyniki spotkań:

Ciężkowianka – Radłovia 1-0 (P. Kras)

Ciężkowianka – Iskra Tarnów 2-0 ( K. Kwaśny , P. Kras )

Ciężkowianka – FA Wojnicz 2-1 ( K. Kwaśny x2)

Ciężkowianka – Olszyny 3-0 walkower (zespół nie zgłosił się do zawodów)