MŁODZIKI: Wygrana w pierwszym meczu z Szynwałdem 2:1

W sobotę 9 kwietnia wystartowała wiosenna runda II Ligi Młodzików OZPN Tarnów.
W pierwszym meczu, przy padającym deszczu i temperaturze powietrza 9 st. nasi najmłodsi zawodnicy pokonali drużynę UKS Szynwałd 2:1

Zespół młodzików Ciężkowianki wystartował

Sezon wiosenny II ligi młodzików TOZPN rozpoczęty.
Nasz zespół w pierwszym spokaniu zaprezentował się dosyć przyzwoicie. Przeciwnik z Szynwałdu grał zdecydowanie lepiej niż jesienią.. Trudne warunki meczowe (padający deszcz i temp. 8 °C) nie sprzyjała wirtuozi gry. Komplet punktów pozostał jednak w Ciężkowicach, chociaż łatwo nie było. Nadal fizycznie prezentujemy się gorzej od przeciwników co wynika głównie z przyczyn rocznikowych (nasza drużyna oparta o zawodników nieco młodszych musi sobie radzić ze starszymi kolegami występującymi w innych ekipach), jednak nikt nie odbierze nam woli walki i wygrywania. Mecz wygrywamy po bramkach Szymona Szczepanika i Pawła Krasa przy bardzo dobrze grającej naszej obronie wraz z bramkarzem Kacprem Madejem. Obecnie zajmujemy pierwszą lokatę w ligowych rozgrywkach (dotychczasowy lider pauzował).

KS „Ciężkowianka” Ciężkowice – LKS Szynwałd 2 – 1 (P. Kras , Sz. Szczepanik,)

Skład zespołu:

Kacper Madej (br.) (2004); obrona: Mateusz Miłkowski (2004), Jakub Gnutek (kpt) (2004), Karol Rogala (2003), Kamil Jamka (2004); pomoc: Hubert Wiśniewski (2005), Rafał Słowik (2004); atak: Szymon Szczepanik (2004), Paweł Kras (2004) ; na zmianę wchodzili: Konrad Janusz (2004), Bartłomiej Kumorek (2005), Kamil Szczerba (2004), Piotr Szczerba (2003).

Trener zespołu: Robert Truchan