Zmarł Burmistrz Gminy Ciężkowice, wieloletni działacz i prezes Klubu Sportowego Ciężkowianka - Zbigniew Jurkiewicz

W smutku i głębokim żalu żegnamy w dniu dzisiejszym (6 grudnia br.) naszego zmarłego Burmistrza Gminy Ciężkowice Zbigniewa Jurkiewicza - wieloletniego działacza oraz byłego prezesa Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice. Składamy jednocześnie wyrazy współczucia na ręce pogrążonej w smutku rodzinie.

Zarząd  Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice.

Zbyszku spoczywaj w pokoju !

Zbigniew Jurkiewicz (65l), burmistrz Ciężkowic, Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie, wychowanek Ciężkowianki.

Burmistrzem Ciężkowic był od 2010 roku, wcześniej pełnił funkcję radnego. Bardzo kochał sport, ale przede wszystkim futbol, w młodości jako piłkarz Ciężkowianki Ciężkowice - gdzie zaczynał swoją piłkarską karierę, potem zawodnik Błękitnych Tarnów, wieloletni prezes Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, a w ostatnich latach prezes Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie. Był członkiem zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, delegatem MZPN na Walne Zgromadzenia PZPN.