Zapowiedź 17 kolejki Małopolskiej 4 ligi - Ciężkowianka vs Sandecja II Nowy Sącz

z SANDECJĄ II Nowy Sącz w Niedzielę  3 kwietnia o godz. 14.oo

Rywal naszej drużyny to aktualnie 9 drużyna IV Ligi Małopolskiej Wschód, który na swym koncie zgromadził 22 pkt. a bilans bramkowy plasuje się następująco: 34 bramek strzelonych przy 38 straconych.

Zespół kolejnego rywala Ciężkowianki to rezerwy pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, prowadzony przez byłego trenera Ciężkowianki (w sezonie 2011/2012) Andrzeja Kuźmę. W rundzie jesiennej, w drugiej kolejce sezonu piłkarskiego, ulegliśmy w Nowym Sączu aż  7:1, gdzie w drużynie gospodarzy w tym meczu wystąpiło aż 7 zawodników z pierwszoligowym stażem..

Mecz: KS CIĘŻKOWIANKA Ciężkowice - SANDECJA II Nowy Sącz
Niedziela 3 kwietnia o godz. 14.oo stadion Ciężkowianki