Ruszyła Amatorska Liga Futsalu Ciężkowice z JUNIORAMI Ciężkowianki

W środę 2 grudnia Juniorzy Ciężkowianki Ciężkowice pod wodzą trenera Michała Ruchwy rozpoczęli zmagania w Amatorskiej Lidze Futsalu Ciężkowice 2016.

Amatorska Liga Futsalu w bieżącym roku zmienia swoją formę. Drużyny przystępujące do rozgrywek swoje zmagania prowadzić będą w systemie turniejowym. Każdy z zaplanowanych turniejów jest odrębną formą rywalizacji. Oznacza to, że do każdego turnieju drużyny zgłaszają się oddzielnie i nie ma konieczności wzięcia udziału w każdym z nich. Z punktu widzenia klasyfikacji generalnej ALF korzystnie jest jednak uczestniczyć we wszystkich turniejach, bowiem punkty przyznawane będą za zajmowane miejsca w każdym z turniejów. Pierwsze trzy turnieje zostaną rozegrane w terminach: 2, 16 i 30 grudnia 2015. Turniej finałowy planowany jest na 20 stycznia 2016, przy czym organizatorzy zastrzegają sobie możliwość – po uzgodnieniu z zainteresowanymi – zorganizowania dodatkowego turnieju w styczniu 2016r. Zgłoszeń do każdego turnieju można dokonywać do dnia poprzedzającego rozegranie zawodów, przy czym liczba miejsc jest ograniczona a o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wyniki i bieżąca tabela zawsze na www.ciezkowianka.pl  (źródło: tkkf.ciezkowice.pl)

Powiązana galeria: