Ostatni sprawdzian przed ligą !

Piłkarze Ciężkowianki Ciężkowice w najbliższą sobotę rozegrają ostatni mecz kontrolny przed rundą wiosenną sezonu 2015/2016. Pierwotnie rywalem naszej drużyny miał być KOLEJARZ Stróże, ale z przyczyn organizacyjnych nie przyjedzie on do Ciężkowic. W związku z tym sztab trenerski ustalił, że rozegrany będzie mecz wewnętrzny złożony z zawodników pierwszego zespołu i drużyny juniorów starszych lub też z zespołem Rzepiennika Strzyżewskiego-do potwierdzenia.
Mecz rozegrany zostanie w Ciężkowicach w sobotę 12 marca o godz.15.oo
Zbiórka - wszystkich zawodników - o godz. 14:3o (sobota 12 marca Stadion sportowy Cięzkowianki).

Na 20 marca planowany jest zaległy mecz IV Ligi z rundy jesiennej Ciężkowianka - BKS Bochnia

a 26 marca (Wielka Sobota) pierwszy mecz wiosennej rundy sezonu Ciężkowianka - POPRAD Rytro w Ciężkowicach