Jesienny terminarz Ciężkowianki w V Lidze !

Znamy już jesienny terminarz Ciężkowianki w V lidze okręgowej Tarnów sezonu 2016/2017 !

Na spotkaniu w Tarnowskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej ustalony został terminarz rozgrywek V Ligi Okręgowej grupa 2 Tarnów.

Ciężkowianka Ciężkowice rozegra 7 spotkań ligowych na własnym stadionie w roli gospodarza. Pozostałe 6 meczy, to zawody na wyjeździe.

Rozpoczęcie sezonu nastąpi już 14 sierpnia (Niedziela o godz. 11.oo)  wyjazdowym meczem z beniaminkiem LKS Nowa Jastrząbka. Koniec rundy zaplanowano na niedzielę 5 listopada w spotkaniu Ciężkowianka - VICTORIA Koszyce Małe. Wszystkie mecze rozgrywane będą w soboty lub niedziele. Jedynie spotkanie z DUNAJCEM Zbylitowska Góra zaplanowane zostało na piątek 30 września (na wniosek drużyny gości).

Cały terminarz V Ligi Okręgowej Tarnów dostępny na stronach www.ozpn.tarnow.pl