Ciężkowianka Ciężkowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska    2:3  (0:3)

Ciężkowianka: Sudoł (46' Kwiak)-Biedroński, Oleksowicz, Popiela Ł, Bryt, Kucharzyk, Deś, Kapałka, Kwaśny, Kloc (80' Musiał), Ruchwa (80' Uchwat)

Dąbrovia: Nowak- Cielczyk T., Cielczyk J., Białas, Rzepka, Jurek, Grabowski, Wnęk, Mędala, Ptak, Bobro.

Kartki: Bryt, Kapałka -  Wnęk, Rzepka, Białas

Spotkanie lepiej zaczeli goście, którzy od początku próbowali narzucić swój styl gry gospodarzom. W 32 min spotkania po jednej z kontr i biernej postawie bramkarza Ciężkowianki Sudoła pada pierwsza bramka dla gości.
3 min później, po stracie w środku boiska, szybka wrzutka na prawą stronę, dośrodkowanie i goście wychodzą na dwóbramkowe prowadzenie.
37' rzut z autu, i mocny strzał z lini 5m Dąbrovia prowadzi 3:0 !!!
Było to 6 minut, w których Ciężkowianka sama sprezentowała przyjeznym trzy bramki.
W drugiej połowie słabo dysponowanego dziś Sudoła zmienia Kwiek, i Ciężkowiaka łapie "wiatr w źagle".
Strzały Oleksowicza, Desia i Kucharzyka z rzutu wolnego minimalnie mijają bramkę Dąbrovii.
85' spotkania to ładna akcja prawą stroną boiska, centra Kucharzyka i Łukasz Popiela zamyk akcję plasowanym strzałem w lewy róg bramki Dąbrovii. Wynik 3:1 dla gości.
89' rzut karny na Oleksowiczu, Łukasz Popiela skutecznym wykonawcą jedynastki.

Końcowy rezultat to 3:2 dla Dąbrovii. Ciężkowianka nadal bez punktów na swoim stadionie w rundzie wiosennej.

Już za tydzień w sobotę o godz. 17.oo kolejny mecz w ramach rozgrywek V Ligi Okręgowej.  Na wyjeździe zmierzymy się z drużyną Wisły Szczucin.