Ciężkowianka na sportowo wita nowy rok !

Tradycją stało się, że Ciężkowianka pierwszy dzień Nowego Roku wita na sportowo.

Wzorem lat poprzednich punktualnie o godz. 12.00 odbył się „Mecz Noworoczny”.

Na pierwszy noworoczny trening przybyła wyjątkowo liczna grupa obecnych i byłych zawodników, działaczy i sympatyków klubu.

Mecz rozpoczął się minutą ciszy w hołdzie zmarłego ś.p. Burmistrza Gminy Ciężkowice, byłego prezesa naszego klubu Zbigniewa Jurkiewicza.
Nie brakowało również toastów oraz życzeń noworocznych złożonych przez Prezesa KS „Ciężkowianka” Roberta Figasa.

Jak co roku drużyny stanowiły obecni i byli zawodnicy Ciężkowianki.

Przy dodatniej temperaturze w idealnych warunkach pogodowych, w duchy fair play rozegrano zacięty pojedynek, w którym pierwszego gola na ciężkowickich boiskach w 2021 roku zdobył bramkarz Ciężkowianki Adrian Wilga.

Ta sportowa tradycja zainicjowana w 2011r. już na stałe wpisała się w kalendarz imprez i stanowi miejsce pierwszej noworocznej rywalizacji i możliwość spotkania się w gronie miłośników sportu, sympatyków, działaczy i zawodników Ciężkowianki Ciężkowice.