„Mecz Noworoczny” po raz piąty - Ciężkowianka aktywnie wkracza w 2016 rok !

„Mecz Noworoczny” po raz piąty

Tradycyjnie już piąty raz z rzędu Ciężkowianka aktywnie wkroczyła w Nowy Rok. Punktualnie o godz. 12.00 na obiektach TKKF Pogórze spotkała się liczna grupa, która w sposób aktywny postanowiła uczcić nadejście nowego roku rozgrywając w Ciężkowicach pierwszy mecz piłki nożnej.

Tym razem dopisała pogoda i kolejny „Mecz Noworoczny” przeszedł do historii.

Spotkanie rozpoczęło się wzniesieniem toastu oraz złożeniem życzeń noworocznych, a chwilę później wybrane drużyny stoczyły ciekawy i zacięty pojedynek.

Pierwszego gola w 2016 roku zdobył Rafał Galas

Wynik spotkania to sprawa drugorzędna, liczyła się przede wszystkim prowadzona w duchu fair play sportowa rywalizacja i możliwość spotkania w gronie miłośników sportu i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Składy drużyn tworzyli:

„Pomarańczowi” - Truchan M., Gwóźdź W., Toporkiewicz T., Szczudrawa W., Sudoł B, Iżykowski, Retel D., Ciesielski M.

„Niebiescy” – Truchan R., Oleksowicz R., Zięcina K., Zięcina D, Gucwa T., Musiał A., Galas R.

Na następne spotkanie zapraszamy już … za rok.

Zarząd Klubu Sportowego Ciężkowianka życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, by nie zabrakło w nim emocji sportowych na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. Będąc w głębokim przekonaniu, że tak będzie wszystkim kibicom i sympatykom życzymy dodatkowo spełnienia wszystkich marzeń zarówno sportowych i osobistych.

GALERIA FOTO  https://picasaweb.google.com/113275266870039422391/MeczNoworoczny2016

Powiązana galeria: