Wygrana z outsiderem rozgrywek.

Ciężkowianka, zgodnie z zakładanym planem, zasłużenie wygrała z ostatnią drużyną ligowej tabeli, zespołem KSUS Śmigno 5:3. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył najskuteczniejszy strzelec Ciężkowianki Mikołaj Włudyka, zdobywając klasycznego hattricka w pierwszych 25 min spotkania. W końcówce pierwszej połowy wynik podwyższył jeszcze Oleksowicz i na przerwę gospodarze schodzili z czterobramkową zaliczką.
Druga odsłona spotkania to ambitniejsza postawa przyjezdnych co przełożyło się na bramki dla Śmigna. Strzały zza pola karnego dwukrotnie zaskoczyły Roberta Truchana i po 70min wynik to 4:2 dla gospodarzy. Ciężkowianka odpowiedziała jeszcze piękną kontrą, którą zainicjował i w rezultacie po kilku wymianach podań z kolegami sfinalizował Bartek Steczyński, strzelając swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie Ciężkowianki. Gratulujemy Bartkowi doskonałej postawy w ostatnich meczach i pierwszego trafienia w lidze okręgowej. Goście w doliczonym czasie gry ustalają wynik spotkania na 5:3 strzelając swoją bramkę z rzutu karnego.

Po tej wygranej, Ciężkowianka z dorobkiem 30pkt plasuje się na 12 miejscu. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 25 maja o godz. 17.oo w Zbylitowskiej Górze. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków Ciężkowianki na to spotkanie.

Kolejka 26 - 18-19 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 5-3 KS US Śmigno 19 maja, 16:00
Tuchovia Tuchów 0-2 MLKS Żabno 18 maja, 18:00
Wisła Szczucin 0-7 Wolania Wola Rzędzińska 18 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 2-3 Olimpia Wojnicz 18 maja, 17:30
Pogórze Pleśna 2-0 Metal Tarnów 19 maja, 13:30
LKS Ładna 2-0 LUKS Skrzyszów 19 maja, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-1 Zorza Zaczarnie 18 maja, 17:00