Wygrana i remis MŁODZIKÓW Ciężkowianki !

W sobotę 27 kwietnia swoje mecze rozegrały obydwie drużyny Młodzików Klubu Sportowego Ciężkowianka. Wychowankowie trenera Roberta Truchana, występujący w II Lidze okręgowej Tarnów, w pojedynku z Dunajcem Zakliczyn odnieśli ważne zwycięstwo 1:0.

Ciężkowianka I Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn 1:0

W rozgrywkach IV ligi młodzików OZPN Tarnów druga młodzieżowa drużyna Ciężkowianki zremisowała w Skrzyszowie z tamtejszym LUKSem 2:2. Podopieczni trenera Tomasza Gucwy po pierwszej połowie prowadzili z LUKSem Skrzyszów 1:0, Jednak szybko stracone w drugiej połowie dwie bramki, zmusiły naszych zawodników do "gonienia wyniku" by w końcówce spotkania doprowadzić do remisu 2:2 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tymoteusza Skowron i pięknym strzale z woleja Huberta Hołdy.

LUKS Skrzyszów - Ciężkowianka II Ciężkowice 2:2 (0:1)