Przegrywamy w Pleśnej ! Czekamy na decyzję Wydziału Gier TOZPN.

LKS Pogórze Pleśna - Ciężkowianka Ciężkowice 5:0 (1:0) walkower 0:3*

ostatecznie decyzją WG OZPN w Tarnowie protokół nr 2 z dn. 23.08.2019 wygrywamy walkowerem 0:3* Nie uprawniony zawodnik w drużynie Pogórze Pleśna

Bramki: Gut Konrad,Gierałt Łukasz x2,Myjkowski Marcin,Rzońca Marcin

KS Ciężkowianka: Sudoł Bartłomiej - Bryt Sebastian, Padoł Michał (Steczyński Bartłomiej 55') Nowak Jakub, Oleksowicz Robert, Truchan Marek, Roman Mateusz, Cieśla Dominik (Kloc Patryk 55'), Szczerba Konrad (Gwóźdż Daniel 40') Retel Dominik (Uchwat Łukasz 80') Kwaśny Dawid (Szczudrawa Jan 88')