MŁODZIKI: Rekordowe zwycięstwo na stadionie w Ciężkowicach !

Bardzo wysokim zwycięstwem młodzików Ciężkowianki zakończyło się spotkanie drugiej kolejki ligowej. Było to mecz jednostronny i pod względem szkoleniowym przyniósł właściwie tylko efekt bramkowy. Przyjezdni nie oddali na bramkę gospodarzy nawet jednego strzału. Gra toczyła się jedynie na połowie przeciwnika, który bardzo wyraźnie odbiegał od poziomu ligowego większości drużyn. Graliśmy właściwie dwoma składami , gdzie większość spotkania rozegrali chłopcy z roczników młodszych. Kolejny rywal już w najbliższą niedzielę, jest uważany za faworyta tej edycji rozgrywkowej, jedziemy zatem powalczyć o dobry wynik.

Gratuluje chłopcom końcowego rezultatu.

Ciężkowianka Ciężkowice – Omega Rzuchowa 18 – 0 (11-0)

Bramki: Miłosz Zarzycki x 3; Dominik Markowicz x 3; Hubert Wiśniewski x 2; Sebastian Szczerba x 2; Mateusz Librant x 2; Kamil Helizon x 2; Paweł Słowik; Kacper Rudnicki; Michał Madej; Kacper Myśliwiec.

Asysty: Hubert Wiśniewski x3;Kacper Rudnicki x 3; Miłosz Zarzycki x 3;Paweł Słowik x 2; Kamil Helizon x2; Patryk Zbylut ; Mateusz Librant;

Skład zespołu: Szczerba Adam – Zbylut Patryk, Mateusz Librant, Słowik Paweł, Słowik Hubert – Wiśniewski Hubert, Zarzycki Miłosz, Szczerba Bartosz – Szczerba Sebastian,

Na zmianę wchodzili: Kumorek Bartłomiej, Kleszyk Nikodem, Solarz Arkadiusz, Tomasz Postawa, Kacper Myśliwiec, Rudnicki Kacper, Madej Michał, Michał Drzewicz, Sopala Jakub, Sopala Szymon, Markowicz Dominik, Maczuga Michał, Kamil Helizon.

Trener zespołu – Robert Truchan