MŁODZIKI: Podział punktów w Ryglicach.

Podział punktów w Ryglicach

Rozgrywki młodzików nabierają tempa. Zespół młodzików Ciężkowianki Ciężkowice we wtorkowe popołudnie udał się do Ryglic. Miejscowa drużyna postawiła trudne warunki gry. Spotkanie było meczem walki, głównie w środkowej strefie boiska. Po nieudanej pułapce ofsajdowej, gospodarze zdobywają gola na 1:0. Kilka minut późnej, po solonej akcji Paweł Kras wyrównuje stan meczu. Druga połowa toczy się pod nasze dyktando, jednak jesteśmy nieskuteczni i przywozimy do Ciężkowic tylko remis.

LKS Ryglice – KS „Ciężkowianka” Ciężkowice 1 – 1 (bramka P. Kras)

Skład zespołu:

Kacper Madej (br.) (2004); obrona: Karol Rogala (2003), Jakub Gnutek (kpt) (2004), Sebastian Nowak (2003), Kamil Jamka (2004); pomoc: Rafał Słowik (2004), Hubert Wiśniewski (2005) atak: Kacper Kwaśny (2004), Paweł Kras (2004) ; na zmianę wchodzili: Piotr Szczerba (2003), Kamil Szczerba (2004), Konrad Janusz (2004), Bartłomiej Kumorek (2005), Miłosz Zarzycki (2005).

Trener zespołu: Robert Truchan