Młodziki Ciężkowianki zakończyli jesienne zmagania ligowe.

Sezon 2017/2018 był czasem wymiany podstawowego rocznika gry zespołu (2004), stanowiącego bazę tej drużyny od dwóch lat. Pomimo pewnych obaw ten trudny moment przebiegł dosyć płynnie i można być zadowolony z jakości gry oraz wyników jakie osiągnęli nasi zawodnicy. Oczywiście brak doświadczenia w ligowych rozgrywkach był w pewnych meczach widoczny i miał wpływ na końcowy rezultat. Jednak doświadczenie jakie zdobyli w tym sezonie chłopcy z roczników 2005 i 2006 będzie procentować już na wiosnę, a takie wnioskowanie wynika na podstawie jakości gry prezentowanej w ostatnich siedmiu ligowych spotkaniach (remisy z Unią Tarnów, liderem Tuchovią oraz 5 zwycięstw) Zajmujemy ostatecznie 5 lokatę , ale gdyby ostatni mecz z liderem zakończył się zwycięstwem zespół zostałby sklasyfikowany na drugim miejscu (remis 1 : 1 – to była jedyna strata punktów Tuchovii w tym sezonie).

Kadra zespołu: Szczerba Adam , Waza Dominik, Szczerba Bartosz, Zbylut Patryk Wiśniewski Hubert, Zarzycki Miłosz, Słowik Paweł, Szczerba Sebastian, Markowicz Dominik , Bajorek Michał, Drzewicz Michał, Helizon Kamil, Kleszyk Nikodem, Kumorek Bartłomiej, Librant Mateusz, Maczuga Miłosz, Rudnicki Kacper, Solarz Arkadiusz, Szczerba Bartłomiej, Witek Konrad, Słowik Hubert, Maczuga Michał, Madej Michał, Myśliwiec Kacper, Sopala Jakub, Sopala Szymon.

Trener zespołu: Robert Truchan

Wyniki spotkań:

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Pogoria Pogórska Wola 11 : 0 (Szczerba Sebastian. x3; Maczuga Miłosz x2 ; Słowik Paweł x2; Librant Mateusz x2; Rudnicki Kacper ; Zarzycki Miłosz.)

UKS Westovia – KS Ciężkowianka Ciężkowice 3 : 0

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Olimpia Wojnicz 4 : 6 (Słowik Paweł ; Librant Mateusz ; Dominik Markowicz, Zarzycki Miłosz)

UKS Pleśna – KS Ciężkowianka Ciężkowice 1 : 2 (Paweł Słowik, Sebastian Szczerba)

KS Ciężkowianka Ciężkowice – LUKS Skrzyszów 5 : 2 (Miłosz Zarzycki, Sebastian Szczerba, Paweł Słowik x 2, Jakub Sopala)

KS Ciężkowianka Ciężkowice – KS Łękawica 3 : 0 (walkower)

Szynwałd – KS Ciężkowianka Ciężkowice 1 : 6 (Miłosz Zarzycki, Paweł Słowik, x2, Mateusz Librant, Kacper Rudnicki, samobójcza)

KS Ciężkowianka Ciężkowice – GAS - Rozwój Szerzyny 3 :0 (Paweł Słowik, Sebastian

Szczerba x2 )

Ryglice – KS Ciężkowianka Ciężkowice 1 : 6 ( Paweł Słowik, Mateusz Librant x 2, Sebastian Szczerba, Dominik Markowicz, Kacper Rudnicki)

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Unia Tarnów III 1: 1 ( Sebastian Szczerba)

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Tuchovia Tuchów 1 : 1 (Sebastian Szczerba)

Ligowa tabela – runda jesienna 2017

Zapraszam do treningów wszystkich chętnych chłopców i dziewczęta z roczników 2005 i 2006 – obecnie jesteśmy w okresie roztrenowania (do końca listopada), a nowe przygotowania rozpoczynamy już w styczniu 2018 roku.

Pozdrawiam trener zespołu młodzików - Robert Truchan.