Mecz POLAN Żabno vs Ciężkowianka przełożony !

Małopolski Związek Piłki Nożnej  postanowił uczcić rocznicę 100-lecia PZPN turniejem piłkarskim klubów, rówieśników ogólnopolskiej federacji.

W sobotę, 12 października 2019 r., na boisku Wawelu Kraków zagrają: MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, KS Beskid Andrychów, MLKS Polan Żabno i WKS Wawel Kraków.

O godz. 11 zagrają Babia Góra z Beskidem Andrychów, a o godz. 12 Wawel z Polanem Żabno.
O godz. 13 mecz o3. miejsce, a godz. 14 mecz o 1. miejsce
Mecze trwać będą po 45 minut, obowiązuje system pucharowy.

W związku z uczestnictwem drużyny Polanu Żabno w turnieju jubileuszowym, najbliższy mecz ligowy z Ciężkowianką Ciężkowice w ramach 11 kolejki spotkań V ligi okręgowej planowany na sobotę 12 października, został odwołany i przełożony na późniejszy termin. O dacie rozegrania zawodów poinformujemy w najbliższym czasie.

więcej na www.mzpnkrakow.pl