Leszek Kraczkiewicz TRENEREM Ciężkowianki !

Nowym szkoleniowcem Ciężkowianki Ciężkowice został Leszek Kraczkiewicz, który zastąpił na tym stanowisku trenera Janusza Kapuścińskiego.

W imieniu całej drużyny, zarządu klubu oraz kibiców Ciężkowianki Ciężkowice pragnę podziękować trenerowi Januszowi Kapuścińskiemu za roczną pracę w Ciężkowicach. Dziękujemy trenerze i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej .

Paweł Skowron

Nowy trener Leszek Kraczkiewicz urodził się 11 lutego 1966 roku w Tarnogrodzie i właśnie w tym mieście rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną jako junior miejscowego Olimpiakosu. Później występował w takich klubach jak: Hetman Zamość, Lublinianka, Hutnik Kraków i Górnik Zabrze. W ostatnich dwóch klubach występował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym rozgrywając ponad 180 spotkań, w których strzelił 8 bramek. Później kontynuował karierę w klubach z niższych lig, takich jak Sandecja Nowy Sącz, Victoria Witowice Dolne czy Łosoś Łososina Dolna. Miał również krótki epizod w Okocimskim Brzesko. W sezonie 1999/2000 wzmocnił zespół „Piwoszy” przechodząc ze Szczakowianki Jaworzno. Po półrocznym pobycie przeniósł się do Dunajca Zakliczyn. Piłkarską karierę zakończył w klubie z Łososiny Dolnej.

Jako trener największe sukcesy odnosił z klubem z Łososiny Dolnej awansując z A klasy aż do IV ligi. Później na krótko objął Tarnovię, by kolejno przenieść się do Bocheńskiego BKS’u. Następnie z sukcesami trenował Tuchovię Tuchów, z którą awansował do IV ligi oraz ponownie Okocimskiego Brzesko.