JUNIORZY: "Czerwona" porażka z Czarnymi Kobyle

W meczu IX kolejki I ligi juniorów starszych Tarnów Ciężkowianka Ciężkowice przegrała na wyjeździe z zespołem Czarnych Kobyle 0-2.

Spotkanie w pierwszej połowie wyglądało jak typowy "mecz walki" naznaczony ostrą grą zawodników gospodarzy,którzy szybko zdobyli bramkę po udanym kontrataku. Nad spotkaniem wydawał się nie panować sędzia główny,który podyktował kontrowersyjnego karnego zamienionego na bramkę przez gospodarzy.
Sporą kontrowersje budzi również sytuacja z okolic 40 min,kiedy to brutalnego faulu bez piłki dopuścił się zawodnik Czarnych. Wywiązała się szamotanina, po której ostatecznie faulujący ujrzał bezpośrednią czerwoną kartkę, a po żółtej (w obydwu przypadkach była to 2 żółta czyli czerwona) otrzymali kapitan gospodarzy oraz napastnik gości. W drugiej połowie Ciężkowianka starała się wykorzystać grę w przewadze, zamknęła gospodarzy na własnej połowie, ale niestety nie udało się strzelić bramki.

Czarni Kobyle-Ciężkowianka Ciężkowice 2-0 (2-0

Skład gości: Dawid Kwiek-Kacper Kołodziejczyk,Bartłomiej Steczyński,Michał Padoł,Mateusz Chrząszcz,Arkadiusz Włudyka-Jan Szczudrawa(Jakub Hołda),Konrad Szczerba(Mikołaj Kołodziejczyk),Patryk Kloc,Mariusz Musiał-Michał Kras