Debiut w lidze drugiej drużyny Młodzików Ciężkowianki !

W sobotę 13 kwietnia zainaugurowała rozgrywki IV Liga Młodzików OZPN Tarnów, w rozgrywkach której uczestniczy drugi zespół Młodzików Ciężkowianki, złożony z najmłodszych zawodników. Pierwsze spotkanie ligowe odbyło się na stadionie w Siemiechowie, gdzie rywalem Naszej Ciężkowianki była drużyna WKSu Siemiechów. Mecze w tej kategorii wiekowej rozgrywane są 2x30min. W debiucie Najmłodsza Ciężkowianka nieznacznie uległa gospodarzom spotkania 3:2 po bramkach Jakuba Kiełbasy i Miłosza Maczugi. Gratulujemy zawodnikom obydwu drużyn znakomitego widowiska i pięknych bramek i czekamy na kolejne spotkania w tej kategorii wiekowej.

KS Ciężkowianka: KAMIL GĄSIOR (Br.), KAMIL JAMKA, NIKODEM KLESZYK, JAKUB KIEŁBASA, TYMOTEUSZ SKOWRON, MIKOŁAJ ŚLIWA, MIŁOSZ MACZUGA, MICHAŁ MACZUGA, MICHAŁ DRZEWICZ (Kpt.), KSAWERY JEDLECKI, ADRIAN WISNIEWSKI, KAROL LIBRANT, KRZYSZTOF SAMEK