TRAMPKARZE: Zwycięstwo w Jadownikach !
W meczu XII kolejki I Ligi Okręgowej Trampkarzy Tarnów młodzi piłkarze Ciężkowianki udali się do Jadownik gdzie podejmowali miejscowy zespół Aslanu Jadowniki. Po ciężkim meczu toczonym w trudnych warunkach atmosferycznych trampkarze Ciężkowianki pokonali zespół Aslanu Jadowniki 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Kamil Kapałka. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo drużyny Ciężkowianki.
Aslan Jadowniki - CiężkowiankaCiężkowice (0:1) 0:1

Bramka : Kapałka Kamil x1

Skład zespołu: Kasztelewicz Marcin - Gwóźdź Łukasz, Szostek Jakub, Kwaśny Krystian,Hadalski Patryk, Magiera Dawid, Kapałka Kamil, Gurgul Kamil, Średniawa Mateusz, Janas Dawid, Śliwa Arkadiusz

Zmiennicy: Figas Filip, Osysko Jakub
Następny mecz drużyna naszych trampkarzy rozegra z zespołem Wolanii Wola Rzędzińska. Będzie to ostatni mecz Trampkarzy w rundzie jesiennej, a zwycięzca tego pojedynku ma szansę na objęcie prowadzenia w tarnowskiej I Lidze na półmetku rozgrywek.

Ostatni mecz Ciężkowianki w rundzie jesiennej już w najbliższą sobotę, początek spotkania godzina 11.00
Trener zespołu: Tomasz Gucwa