TERMALICA Bruk-Bet Nieciecza vs ZAGŁĘBIE Lubin czyli młodzież Ciężkowianki na meczu EKSTRAKLASY

TERMALICA Bruk-Bet Nieciecza vs ZAGŁĘBIE Lubin czyli młodzież Ciężkowianki na meczu EKSTRAKLASY

Najmłodsza Ciężkowianka kibicowała TERMALICE  BRUK-BET Nieciecza w pojedynku z ZAGŁĘBIEM Lubin 
 

Podsumowaniem programu KLUB oraz nagroda za udział w zajęciach treningowych, rozgrywkach ligowych grup Młodzików, Orlików i Żaków Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, był wyjazd na mecz piłkarskiej Ekstraklasy do Niecieczy.
 


 

W piątek 2 grudnia 58 osobowa grupa najmłodszych zawodników i zawodniczek naszego klubu na żywo kibicowała ekstraklasowemu zespołowi TERMALIKI BRUK – BET Nieciecza w pojedynku z zespołem ZAGŁĘBIA Lubin. Wyjazd dla większości uczestników był okazją, aby po raz pierwszy na żywo zobaczyć futbol na najwyższym ligowym poziomie. Wyjazd oprócz wymiaru czysto sportowego pozwolił młodym adeptom piłkarstwa z Ciężkowic do zaznajomienia się z atmosferą meczu ekstraklasy oraz był okazją, aby zobaczyć najnowocześniejszy w regionie tarnowskim stadion piłkarski.


Końcowy rezultat spotkania okazał się być nie korzystny dla gospodarzy, którzy przegrali 1:0 po jedynej bramce dla gości z 4 min meczu. 


Kibicowanie na żywo koordynowali trenerzy KS Ciężkowianki pracujący w najmłodszych grupach młodzieżowych klubu Panowie: Robert Truchan, Tomasz Gucwa i Ireneusz Kapałka
Stroną organizacyjną całego wydarzenia był Zarządu Klubu Sportowego Ciężkowianka,  a autokar na wyjazd udostępniła firma LIBROPOL - licencjonowany przewoźnik wszystkich drużyn Ciężkowianki.  

Młodych piłkarzy zachęcamy do licznego uczestnictwa w zajęciach organizowanych w Klubie Sportowym Ciężkowianka Ciężkowice, bo dla wytrwałych, jak widać będą czekać liczne atrakcje i niespodzianki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości