Orliki Ciężkowianki w zmaganiach I Rundy Ligi Małych Orłów

Klub sportowy „Ciężkowianka Ciężkowice” był organizatorem I rundy Ligii Małych Orłów.
Zawody zostały rozegrany w dniu 15.09.2016 na obiektach sportowych TKKF w Ciężkowicach. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział pięć drużyn - Ciężkowianka 2006, Ciężkowianka 2007, GAS Rozwój Szerzyny, Biała Lubaszowa oraz PKS Paleśnica. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna PKS Paleśnica, która dość sensacyjnie pokonała Ciężkowiankę 2006 po pechowym golu samobójczym obrońcy drużyny gospodarzy, którzy ostatecznie zajęli drugie miejsce w turnieju. Z nieco słabszej strony pokazała się druga drużyna Ciężkowianki rocznik 2007 odnosząc jedno zwycięstwo nad „GAS Rozwój Szerzyny” i remisując ze zwycięzcą turnieju „PKS Paleśnica”.

Oto wyniki turnieju.

1. PKS Paleśnica - 10 pkt.

2. Ciężkowice 2006- 9 pkt.

3. Biała Lubaszowa – 6 pkt.

4. Ciężkowice 2007 – 4 pkt.

5. GAS Rozwój Szerzyny – 0 pkt.

Skład Ciężkowianki 2006 - Dziuban Szymon, Maciej Zięcina, Jakub Sopala, Dominik Waza, Kacper Rudnicki, Szymon Sopala, Tymoteusz Skowron, Bartosz Szczerba, Kacper Nagel, Tomasz Postawa, Miłosz Maczuga, Nikodem Kleszyk, Joseph Waz.

Skład Ciężkowianki 2007- Michał Maczuga, Kacper Hołda, Kamil Robak, Kordian Hołda, Michał Madej, Hubert Turek, Konrad Witek, Arkadiusz Solarz, Kacper Dziuban, Krzysztof Samek, Igor Słowik, Bartosz Mikos, Kacper Krzyszkowski.

Trener: Ireneusz Kapałka

Turniej sędziował zawodnik seniorów KS Ciężkowianki Adrian Musiał przy współpracy Pana Edwarda Karasińskiego, którym serdecznie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas.

Powiązana galeria: