MŁODZIKI: Szynwałd zgodnie z planem "pokonany" !!!

W chłodne sobotnie popołudnie drużyna młodzików zagrała w Szynwałdzie. Miejsce w tabeli i wyniki przeciwnika wskazywały na łatwe spotkanie i wysoki wynik. Jednak w własną publicznością każda zespół chce się zaprezentować z jak najlepszej strony. Pomimo widocznej przewagi nie mogliśmy strzelić gola i udało się to dopiero na 5 minut przed końcem połowy. W drugiej odsłonie zespół szybko zdobył dwa gole i mogliśmy spokojnie kontrolować wynik. Dużo czasu na boisku spędzili chłopcy z rocznika 2005 i pokazali się z bardzo dobrej strony. Na pochwałę zasługuje nasz bramkarz – Adam Szczerba , który przy stanie 0:0 obronił dwa bardzo groźne strzały.

LSZ Szynwałd – KS „Ciężkowianka” Ciężkowice ( 0 – 1) 0 – 3

( 1-0 M. Zarzycki – asysta J. Gnutek)

( 2-0 P. Kras – asysta K. Madej)

( 3-0 P. Kras – akcja samodzielna)

Skład zespołu:

Adam Szczerba (br.) (2005); obrona: Mateusz Szwarga (2004), Jakub Gnutek (2004), Kamil Jamka (2004); pomoc: Miłosz Zarzycki (2005), Hubert Wiśniewski (2005), Szymon Szczepanik (2004) ; atak: Kacper Madej (2004), Paweł Kras (kpt.) (2004) ;

na zmianę wchodzili: Sebastian Szczerba (2005), Kamil Ruchała (2004), Dominik Markowicz (2005), Patryk Zbylut (2005), Paweł Gąsior (2005), Konrad Janusz (2004).

Trener zespołu: Robert Truchan