MŁODZIKI: Pierwsza jesienna porażka młodzików.

Po serii znakomitych występów przyszedł czas kiedy nie sprostaliśmy przeciwnikowi. Wszystko do przerwy układało się dobrze. Prowadziliśmy 2:0 i mogłoby się wydawać, iż zgodnie z planem potrzymamy zwycięską passę. Niestety brak czterech podstawowych zawodników w drużynie był bardzo widoczny w drugiej odsłonie. Goście przejęli inicjatywę i dwie minuty przed końcem zdobyli zwycięska bramkę. W tabeli nadal jesteśmy liderami gdyż mamy lepszy bilans bramkowy w meczach z Tuchowem Zakliczynem.

KS „Ciężkowianka” Ciężkowice – LSZ „Dunajec” Zakliczyn ( 2 – 0) 2 – 3

( 1-0 P. Kras – asysta K. Miłkowski)
( 2-0 P. Kras – akcja samodzielna)

Skład zespołu:

Adam Szczerba (br.) (2005); obrona: Mateusz Miłkowski (2004), Kamil Szczerba (2004), Kamil Jamka (2004); pomoc: Miłosz Zarzycki (2005), Hubert Wiśniewski (2005), Kacper Kwaśny (2004) ; atak: Dominik Markowicz (2004), Paweł Kras (kpt.) (2004)

na zmianę wchodzili: Bartłomiej Kumorek (2005), Sebastian Szczerba (2005), Kamil Ruchała (2004), Patryk Zbylut (2005).

Trener zespołu: Robert Truchan