MŁODZIKI: Festiwal strzelecki w Żurowej

Pierwszy wyjazdowy mecz młodzików w sezonie 2016/2017 zakończył się zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy z Ciężkowic. Na końcowy wynik miało wpływ zdecydowanie lepsze wyszkolenie techniczne i taktyczne oraz przewaga w działaniach motorycznych na boisku. Zespół Ciężkowianki był w tym dniu poza zasięgiem gospodarzy. Cieszy wynik i styl gry. W najbliższej kolejce wyjeżdżamy do Tuchowa gdzie czeka nas prawdziwy sprawdzian umiejętności. Nasza drużyna została w tym roku uzupełniona grupą chłopców z rocznika 2005 i mamy bardzo szeroką kadrę.

GAZ „Rozwój” Szerzyny – KS „Ciężkowianka” Ciężkowice (0-5) 0 – 15

1. Sz. Szczepanik – asysta K. Jamka)

2. K. Madej – asysta M. Zarzycki)

3. J. Gnutek – akcja samodzielna)

4. P. Kras – asysta H. Wiśniewski)

5. P. Kras – asysta H. Wiśniewski)

6. P. Kras – akcja samodzielna)

7. Sz. Szczepanik – asysta K. Jamka)

8. K. Madej – asysta Sz. Szczepanik)

• P. Kras – asysta K. Madej)

• J. Gnutek – asysta H. Wiśniewski)

• P. Kras – asysta Sz. Szczepanik)

• M. Zarzycki – akcja samodzielna)

• M. Miłkowski – asysta K. Jamka)

• K. Jamka – akcja samodzielna)

• S. Szczerba– asysta M. Miłkowski)

Skład zespołu:

Adam Szczerba (br.) (2005); obrona: Mateusz Miłkowski (2004), Jakub Gnutek (2004), Kamil Jamka (2004); pomoc: Miłosz Zarzycki (2005), Hubert Wiśniewski (2005), Szymon Szczepanik (2004) ; atak: Kacper Madej (2004), Paweł Kras (kpt.) (2004) ;

na zmianę wchodzili: Bartłomiej Kumorek (2005) ,Sebastian Szczerba (2005), Kamil Szczerba (2004), Mateusz Szwarga (2004), Kamil Helizon (2005), Konrad Janusz (2004), Patryk Zbylut (2005)

Trener zespołu: Robert Truchan