MŁODZIKI Ciężkowianki pechowo przegrywają z KS Radlna.

W rozegranym dzisiaj meczu o mistrzostwo II Ligi Młodzików gr. 3 Tarnów zespół Ciężkowianki Ciężkowice uległ na własnym stadionie KS Radlna 1:2.

Niespodziewanie przegrywamy spotkanie w Ciężkowicach. Mecz , które kontrolujemy i w którym gramy zdecydowanie lepiej od przeciwnika nagle kończy się porażką. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tym przypadku. Kilka bardzo dogodnych momentów na strzelenie kolejnych bramek zostało zmarnowane, a rywal popisuje się 100 procentowa skutecznością. Zaczynamy w dobrym stylu, Paweł Kras zdobywa pierwszego gola , a mając w meczu przewagę czekamy na kolejne. Niestety skuteczność zawodzi. Chwila zagapienia przyszła 8 minut przed zakończeniem spotkania. Obrońcy przydarzył się prosty piłkarski kiks i Radlna wyrównuje, aby potem zadać ostateczny cios. Przypadkowy strzał po koźle znajduje drogę do bramki. Przegrywamy – taka niesprawiedliwa jest piłka nożna.

KS „Ciężkowianka” Ciężkowice – LKS Radlna 1 – 2 (bramka P. Kras)

Skład zespołu:

Kacper Madej (br.) (2004); obrona: Mateusz Miłkowski (2004), Jakub Gnutek (kpt) (2004), Mateusz Szwarga (2004), Kamil Jamka (2004); pomoc: Hubert Wiśniewski (2005), Kacper Kwaśny (2005) atak: Szymon Szczepanik (2004), Paweł Kras (2004) ; na zmianę wchodzili: Konrad Janusz (2004), Bartłomiej Kumorek (2005), Miłosz Zarzycki (2005), Paweł Gąsior (2005).

Trener zespołu: Robert Truchan

Powiązana galeria: