JUNIORZY: Szalony mecz i 3 pkt z Olimpią Wojnicz!

W spotkaniu V kolejki I ligi juniorów Ciężkowianka Ciężkowice pokonała na wyjeździe wicelidera-Olimpie Wojnicz 3-2.
Mecz stał na wysokim poziomie,goście jak zwykle dobrze zaczęli,i już do przerwy prowadzili 1-0.
W drugą połowę weszli z jeszcze większą motywacją i po 70 min prowadzili już 3-0. Swoje do zwycięstwa dołożyła dobra postawa defensywy i obroniony przez bramkarza rzut karny.Gospodarze zdołali dojść do kontaktu (w tym bramka na 1-3 z drugiego w tym meczu rzutu karnego),ale na wyrównanie zabrakło czasu i 3 pkt pojechały do Ciężkowic.

Olimpia Wojnicz - Cięzkowianka Cięzkowice 2-3 (0-1)

Bramki dla gości: Michał Kras(17 min),Patryk Kloc(53 min),Patryk Hering(69 min)