JUNIORZY: "Mecz dwóch połówek" i porażka z Orłem Lisia Góra

W meczu IV kolejki I ligi juniorów starszych Ciężkowianka Ciężkowice przegrała na własnym stadionie z Orłem Lisia Góra  2-5.

Chociaż spotkanie świetnie ułożyło się dla gospodarzy (bardzo dobra gra w pierwszej połowie i prowadzenie 2-0), to jednak goście wyszli w drugą połowę bardzo agresywnie i skutecznie,czego dowodem jest odwrócenie wyniku na 2-3 już po 15 min gry. Gospodarze kompletnie nie mieli pomysłu na grę i stracili jeszcze 2 bramki co w końcowym rozrachunku doprowadziło do porażki 2-5. Okazja do rehabilitacji dla naszych juniorów już w najbliższą sobotę w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Wojnicz. Oby teraz koncentracji wystarczyło na więcej niż 45 min...

KS Ciężkowianka Ciężkowice - LKS Orzeł Lisia Góra   2-5 (2-0)

Bramki dla gospodarzy: Patryk Hering (X2)

Skład gospodarzy: Adrian Wilga-Mikołaj Kołodziejczyk,Mateusz Roman(Bartłomiej Steczyński),Michał Padoł,Kacper Kołodziejczyk(Jakub Nowak),Mateusz Chrząszcz-Maciej Kiełbasa(Dawid Kwaśny),Patryk Kloc(Jakub Hołda),Paweł Musiał(Arkadiusz Włudyka)-Michał Kras(Mariusz Musiał).Patryk Hering