III Runda Ligi Orlików OZPN Tarnów - 12 maja TKKF Ciężkowice

Doskonała organizacja i wysoki poziom zawodów I jak i II edycji Ligi Orlików spowodowały, że decyzją Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Tarnowie III Rundy Ligi Orlików zagości w Ciężkowicach po raz trzeci !!!

Komisja Piłkarstwa Młodzieżowego Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice zapraszają na turniej piłki nożnej w ramach rozgrywek III Rundy Ligi Orlików OZPN Tarnów - Wiosna 2016 - 12 maja (czwartek) Ciężkowice.

III Rudna Ligi Orlików OZPN Tarnów odbędzie się 12 maja br. w Ciężkowicach start godz. 16:3o boisko TKKF Ciężkowice

Organizatorami są -
Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice i Uczniowski Klub Sportowy RADOŚĆ Bogoniowice

patronat medialny:

Rozpoczęcie turnieju:

start: godz. 16:3o
zbiórka zawodników o godz. 16:20

wystąpią:

KS Cieżkowianka rocznik 2005 - KS Cieżkowianka rocznik 2006 - KS Łękawica -LUKS Skrzyszów 2006

relacja z turnieju na pogórze24.pl

Powiązana galeria: