Wyjazdowa sesja Rady Seniorów w Ciężkowicach.

24 maja na sesji wyjazdowej w Ciężkowicach spotkali się członkowie Rady Seniorów przy TOZPN w Tarnowie, czcząc w ten sposób 70-lecie działalności wielce zasłużonego Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice. Prezes klubu Pan Paweł Skowron przedstawił historię klubu/ Prezes Rady Seniorów Pan Edward Karasiński przybliżył zebranym działalność Rady. Prezes TOZPN i Burmistrz Gminy Ciężkowice Pan Zbigniew Jurkiewicz, były zawodnik i wieloletni Prezes klubu przedstawił zmiany organizacyjne w MZPN i TOZPN-ie. Zjazd seniorów uświetniła obecność Prezesa TOZPN, v-ce starosty Powiatu Tarnowskiego Pana Zbigniewa Karcińskiego, Radnego Powiatu tarnowskiego Stanisława Kuropatwy, Prezesa rady Seniorów OZPN w Nowym Sączu Pana Jerzego Leszczyńskiego, przedstawiciela Rady Seniorów MZPN Pana A.Kotwy i byłego zawodnika Ciężkowianki, dziś proboszcza w Szczucinie ks. Zygmunta Warzechy.

Rada Seniorów dziękuje Zarządowi KS Ciężkowianka za zaproszenia,a Kierownikowi posterunku Energetycznego Panu Stanisławowi kuropatwie, gospodarzowi pięknego obiektu rekreacyjnego za udostępnienie go jubilatowi. Specjały firmy KOWALSKI ze Skrzyszowa okrasiły "na bogato" stoły uczestników, grillowane fachowo przez gospodynię obiektu.

Edward Karasiński
Prezes rady Seniorów przy TOZPN w Tarnowie