Weekend pełen sparingów - dwa mecze kontrolne Ciężkowianki !

W najbliższy weekend 23-24 lutego Ciężkowianka rozegra kolejne mecze kontrolne w ramach przygotowań do sezonu.

W meczu nr 3, rywalem będzie zespół POGÓRZA Pleśna kl. okręgowa Tarnów, rozegrany zostanie w sobotę 23 lutego o godz. 19.oo na stadionie w Stróżach.

W meczu nr 4, rywalem będzie lider klasy B Tarnów, zespół WKSu Siemiechów, rozegrany w niedzielę 24 lutego o godz. 12.oo na stadionie w Siemiechowie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Ciężkowianki do kibicowskiego dopingu naszej drużyny w najbliższych meczach kontrolnych.

Mecz nr 3
KS Ciężkowianka Ciężkowice - LKS POGÓRZE Pleśna
Sobota 23 lutego godz. 19.oo boisko w Stróżach. Zbiórka i wyjazd na mecz o godz. 17.45 (Stadion Ciężkowianki)
Prosimy o zabranie niezbędnego sprzętu sportowego.

Mecz nr 4
WKS Siemiechów  - KS Ciężkowianka Ciężkowice
Niedziela 24 lutego godz. 12.oo boisko w Siemiechowie. Zbiórka i wyjazd na mecz o godz. 11.15 (Stadion Ciężkowianki)
Prosimy o zabranie niezbędnego sprzętu sportowego.

Zapraszamy !