"Wakacje z piłką nożną" - Ciężkowianka trzecia w powiecie !
Promowanie piłki nożnej, wychowanie poprzez sport, to jedne z głównych celów podczas tegorocznego powiatowego turnieju piłki nożnej, który miał miejsce 19 lipca na stadionie sportowym w Karwodrzy.
Wakacje z piłką nożną to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowane przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. Ambasadorem tego projektu został Adam Nawałka selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.
W turnieju wzięło udział 10 najlepszych drużyn z poszczególnych gmin powiatu tarnowskiego, zacięta walka o finał wyłoniła zwycięzców plasując na trzecim miejscu drużynę z Ciężkowic, na drugim miejscu gospodarzy- LKKS Karwodrza, a zwycięzcą turnieju została drużyna GKS Gromnik.
Dwa pierwsze zespoły awansowały do kolejnego etapu rozgrywek, które odbędą się już na początku sierpnia.
Wyniki:
Półfinał:
LKKS Karwodrza – KS Ciężkowianka Ciężkowice – 1:1( rz.k. 5-4)
GKS Gromnik – MLKS Polan Żabno 4:1
Tabela końcowa: