W Rzepienniku wygrywamy z Polanem !

W Rzepienniku wygrywamy z Polanem !

Mecz 28 kolejki tarnowskiej klasy okręgowej pomiędzy Ciężkowianką Ciężkowice - gospodarzem zawodów a Polanem Żabno odbył się wyjątkowo w Rzepienniku Strzyżewskim. Powodem zmiany miejsca rozegrania zawodów był zły stan murawy w Ciężkowicach po ostatnich wezbraniach rzeki Białej.

KS Ciężkowianka - POLAN Żabno 3:2 (1:0)
Bramki: Grzegorz Biedroński, Ireneusz Kapałka, Mikołaj Włudyka


Pierwsza bramka dla Ciężkowianki to gol powracającego do drużyny Grzegorza Biedrońskiego, który w indywidualnej akcji strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza gości z Żabna. Do przerwy wynik 1:0 dla Ciężkowianki.

Na początku drugiej połowy, zamieszanie w polu karnym bramki bronionej przez Roberta Truchana, nie zdecydowanie obrońców Ciężkowianki, strzałem przy prawym słupku napastnik Polanu doprowadza do remisu. Ciężkowianka szybko odpowiada, po celnym strzale głową Ireneusza Kapałki, po zagraniu z rzutu rożnego Grzegorza Kądziołki. Obejmujemy zasłużone prowadzenie 2:1. Goście z Żabna jednak się nie poddają i w 80min doprowadzają ponownie do remisu. Wynik na boisku 2:2.
Walecznie grająca dzisiaj młodzież Ciężkowianki, po przejęciu piłki przez Patryka Kloca w środkowej części boiska i zagraniu Dawida Kwaśnego do Mikołaja Włudyki wyprowadza Ciężkowiankię na prowadzenie.

Goście nie zdołali już zagrozić bramce Roberta Truchania i wynikiem 3 do 2 ogrywamy zespół Polanu Żabno. Po tym zwycięstwie, z dorobkiem 34pkt awansujemy na 9 lokatę w tabeli.


Kolejne spotkanie, zaległe z 22 kolejki pomiędzy Ciężkowianką Ciężkoiwice a Wisłą Szczucin już w środę 5 czerwca o godz. 18.oo Stadion w Rzepienniku.

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 MLKS Żabno 2 czerwca, 16:30
KS US Śmigno 1-9 Wolania Wola Rzędzińska 2 czerwca, 11:30
Tuchovia Tuchów 8-3 Olimpia Wojnicz 1 czerwca, 18:00
Wisła Szczucin 1-1 Metal Tarnów 2 czerwca, 18:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 LUKS Skrzyszów 1 czerwca, 18:00
Pogórze Pleśna 1-0 Zorza Zaczarnie 2 czerwca, 13:30
LKS Ładna 2-3 GLKS Gromnik 2 czerwca, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 2 czerwca, 18:00

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?