Trampkarze wygrywają z Wolanią.
I Liga Trampkarzy. Wygrana z Wolanią.
W meczu kończącym pierwszą rundę spotkań I Ligi Trampkarzy prowadzonej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Tarnowie, Ciężkowianka pokonała Wolanię Wolę Rzędzińską 4:3. Był to mecz o dwóch obliczach, przez 50 minut to Ciężkowianka dominowała na boisku dokumentując tą przewagę 4 bramkami, jednak ostatnie 30 minut należało do gości którzy przejęli incjatywę i strzelili 3 bramki. Ostatecznie w przekroju całego spotkania to młodzi piłkarze z Ciężkowic okazali się zespołem lepszym i zasłużenie zainkasowali 3 punty.
Na półmetku rozgrywek Ciężkowianka zajmuje trzecie miejsce w pierwszoligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.
Ciężkowianka Ciężkowice - Wolania Wola Rzędzińska (2:0) 4:3
Bramki dla Ciężkowianki: Librant Mateusz x2, Markowicz Dominik x1, Słowik Paweł x1
Skład drużyny:
Gąsior Kamil - Hołda Kacper, Sopala Szymon, Robak Kamil, Markowicz Dominik, Kwaśny Mateusz,
Wiśniewski Hubert, Librant Mateusz, Słowik Paweł, Zabawski Mikołaj, Myśliwiec Kacper
Na zmianę wchodzili: Ablewicz Patrycja, Dziodzio Kacper, Sopala Jakub, Rudnicki Kacper, Drzewicz Michał, Korcik Paweł, Gąsior Alicja