Trampkarze: Wygrana ze Strażakiem Karsy.
W meczu I Ligi Trampkarzy prowadzonej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Tarnowie, Ciężkowianka pokonała drużynę Strażaka Karsy 3:1. Był to mecz który odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych przy podającym deszczu. Bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie meczu a ich autorami dla drużyny Ciężkowianki byli dwukrotnie Mateusz Librant oraz Mateusz Kwaśny P. 10 kolejkach Ciężkowianka zajmuje trzecie miejsce w pierwszoligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów.
Ciężkowianka Ciężkowice - Strażak Karsy (0:0) 3:1
Bramki dla Ciężkowianki: Librant Mateusz x2, Kwaśny Mateusz x1
Skład drużyny:
Gąsior Kamil - Hołda Kacper, Sopala Szymon, Robak Kamil, Markowicz Dominik, Kwaśny Mateusz,
Wiśniewski Hubert, Librant Mateusz, Rudnicki Kacper, Zabawski Mikołaj, Myśliwiec Kacper
Na zmianę wchodzili: Ablewicz Patrycja, Sopala Jakub, Drzewicz Michał, Hołda Fabian, Gąsior Alicja

Następny mecz Trampkarze Ciężkowianki rozegrają na wyjeździe z drużyną MOSiR Bochnia.