TRAMPKARZE: Udany start  - czołówka ligi !
W sierpniu Trampkarze Klubu Sportowego Ciężkowianka rozpoczęli swoje zmagania w II Lidze Trampkarzy prowadzonej przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Po nieudanej inauguracji i dosyć pechowo przegranym pierwszym meczu w Szczucinie 0-1 nasi młodzi piłkarze spisują się bardzo dobrze krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa.

Wyniki meczów:
Wisła Szczucin - KS Ciężkowianka 1 : 0
KS Ciężkowianka - LUKS Radłovia Radłów 3 : 0 V
Strażak Karsy - KS Ciężkowianka 0 : 3
(bramki dla Ciężkowianki: Kras Paweł x1, Szwarga Mateusz x1, Kwaśny Kacper x1)
KS Ciężkowianka - Iskra Tarnów 3 : 1
(bramki dla Ciężkowianki: Bąk Kacper x1, Szwarga Mateusz x1, Madej Kacper x1)
MKS Tuchovia Tuchów - KS Ciężkowianka 1 : 2
(bramki dla Ciężkowianki: Madej Kacper x1, Szwarga Mateusz x1)
Kadra zespołu:
Bąk Kacper, Dziubaczka Jacek, Góral Michał, Helizon Kamil, Kras Paweł, Kumorek Bartłomiej, Kwaśny Kacper, Madej Kacper, Markowicz Dominik, Miłkowski Mateusz, Ruchała Kamil, Rutka Mateusz, Serafin Jakub, Słowik Paweł, Szczepanik Szymon, Szostek Łukasz, Szwarga Mateusz, Śliwa Arkadiusz, Wiśniewski Hubert, Zbylut Patryk
Trampkarze obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli tracąc 3 punkty do prowadzącej Wisły Szczucin.
Trener zespołu: Tomasz Gucwa