TRAMPKARZE: Mikołajkowy Turniej w Gromniku - 4 miejsce Ciężkowianki

Na zaproszenie GKS Gromnik Trampkarze KS Ciężkowianki wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Starosty Tarnowskiego. W mocno obsadzonym Turnieju (Tarnovia Tarnów – Małopolska Liga Trampkarzy, Tarnovia Tarnów II – I Liga Trampkarzy, Wolania Wola Rzędzińska – I Liga Trampkarzy, Tuchovia Tuchów – I Liga Trampkarzy, GKS Gromnik oraz Dunajec Zakliczyn zespoły z II Ligi Trampkarzy TOZPN) nasi piłkarze zaprezentowali się z dobrej strony. Trampkarze Ciężkowianki zanotowali 3 zwycięstwa oraz 3 porażki. Turniej mogliśmy zakończyć na drugim miejscu niestety w ostatnim decydującym meczu nasi piłkarze nie sprostali drużynie Tarnovii I i ostatecznie zakończyli zmagania na 4 miejscu.

Drużynę Ciężkowianki reprezentowali:

Kasztelewicz Marcin, Magiera Dawid, Wszołek Dawid, Sternal Patryk, Kapałka Kamil, Hadalski Patryk, Gwóźdź Łukasz, Janas Dawid, Kwaśny Krystian, Śliwa Arkadiusz, Figas Filip

Wyniki meczów:

Gromnik – Ciężkowianka 0 : 3
Ciężkowianka – Zakliczyn 3 : 2
Tarnovia II – Ciężkowanka 3 : 1
Ciężkowianka – Wolania 0 : 4
Tuchovia – Ciężkowianka 0 : 2
Ciężkowianka – Tarnovia I 0 : 2

Bramki:
Magiera Dawid – 4
Kapałka Kamil – 3
Janas Dawid – 2

Miejsca:
1. Tarnovia Tarnów I – 14 pkt
2. Wolania Wola Rzędzińska – 12 pkt
3. Tarnovia Tarnów II – 11 pkt
4. Ciężkowianka Ciężkowice – 9 pkt
5. Tuchovia Tuchów – 6 pkt
6. Dunajec Zakliczyn – 3 pkt
7. GKS Gromnik – 2 pkt

Tym Turniejem drużyna Trampkarzy Ciężkowianki zakończyła treningi i udaje się na krótką przerwę zimową. Przygotowania do rundy wiosennej zostaną wznowione w styczniu.

Trener zespołu:
Tomasz Gucwa