Sparing z GKS Gromnik - 4 mecz kontrolny Ciężkowianki.

Już w najbliższą niedzielę 12 marca w Ciężkowicach (alternatywnie w Stróżach na sztucznej nawierzchni), Ciężkowianka rezegra czwarty mecz kontrony w ramach przygotowań do wiosennej rundy sezonu piłkarskiego. Tym razem przeciwnikiem Naszej Ciężkowianki będzie zespół GKSu Gromnik. Drużyna naszego rywala, jak i Ciężkowianka , na codzień występuje w klasie okręgowej Tarnów i na półmetku rozgrywek zajmuje wysokie 4 miejsce w ligowej tabeli.
Jeżeli warunki pogodowe pozwolą, początek spotkania o godzinie 14:00.stadion w Ciężkowicach.
Alternatywnie o godz. 14.15 Nowy Stadion ze sztuczną nawierzchnią w Stróżach.  ZAPRASZAMY !

Zbiórka wszystkich zawodników (Seniorzy+ Juniorzy) w niedzielę 12 marca o godz. 13.00. Mecze godz. 14.oo
Proszę o zabranie dresów, odpowiednich czapek i rękawiczek.