Seniorzy: Wysoka przegrana w Tarnowie.

Seniorzy: Wysoka przegrana w Tarnowie.

Do tych z gatunku nieudanych należy zaliczyć wyjazd naszych seniorów do Tarnowa. W boju z Metalem Gawro zawodnicy Ciężkowianki popełnili zbyt wiele błędów , które skutecznie wykorzystał zespół gospodarzy, wysoko pokonując Ciężkowiankę.

KS Metal Gawro Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 6:0 (1:0)

Bramki: Stolarz 18'68''80', Kogut 53', Wójtowicz 60', Barczak 75'.

Sędziował: Mariusz Ślęczek (kol. sędziów Żabno).

Metal: Bijak- Kogut,Lądwik,Furmański,Stańczyk (72'Poproch)- Stolarz,Krużel,Wójtowicz (64'Reczek),Gruszka,Baran (64'Barczak)- Jabłoński.

Ciężkowianka: Truchan- Oleksowicz,Flasiński,Steczyński,Kądziołka (57'Truchan)- A.Włudyka (82'Kawaśny),Sobol (75'Cieśla),Kąpałka,Nowak (60'Kloc)- Retel (46'Szczerba),M.Włudyka.

relacja ze strony www.facebook.com/KS-METAL-GAWRO-Tarnów

Na "Szóstkę" zagrali podopieczni trenera Jakuba Drwala wysoko ogrywając niżej notowaną Ciężkowiankę, utrzymał 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów.Mimo złej pogody nie zniechęciło to kibiców przyjścia na nasz stadion.
Od pierwszego gwizdka sędziego "Gawrony" zaczęli atakować bramkę gości, lecz strzały Koguta i Stolarza były niecelne. W 18' Stolarz wykorzystał podanie w polu karnym i celnym strzałem w długi róg wyprowadził zespół z Warsztatowej na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy Retel był bliski zdobycia bramki wyrównującej, lecz trafił tylko w boczną siatkę Bijaka. W drugiej części spotkania to pokaz strzelecki drużyny Metalu zdobywając dużą przewagę nad swoim rywalem.W 53' Kogut uwolnił się od obrońców Ciężkowianki wbiegł w pole karne mocnym strzałem po ziemi nie dał szans Truchanowi podwyższając wynik spotkania.Chwile później na swoją bramkę doczekał się Wójtowicz wykorzystując zamieszanie w polu karnym.W 68' Barczak wrzucił futbolówkę z rzutu rożnego do Stolarza, który strzałem pod poprzeczkę pokonuje Truchana. Ostatni kwadrans meczu przyniósł dwie zdobycze bramkowe gospodarzy, najpierw Barczak otrzymał futbolówkę od Gruszki i umieścił ją w siatce.Zespół z Ciężkowic na koniec dobił Stolarz popisując się klasycznym hatrikiem.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?