Punkty zostają w Śmignie.

KS US Śmigno - KS Ciężkowianka 2:0 (1:0)

W niedzielne popołudnie nasi zawodnicy podejmowali na wyjeździe ekipę ze Śmigna. Początek meczu bez większych emocji. W 41 minucie słuszną czerwoną kartkę otrzymuje Sebastian Wężowicz (KS US Śmigno) za faul na Mateuszu Romanie wychodzącym "sam na sam" z bramkarzem gospodarzy. Mimo to w osłabieniu drużyna ze Śmigna wychodzi na prowadzenie w 45 minucie. Bramkę do szatni strzela Dariusz Domagała⚽. W 82 minucie pada drugi gol dla gospodarzy i końcowy wynik to 2:0. Piłkę w siatce umieścił Artur Domagała⚽.  Ciężkowianka ze Śmigna wraca bez punktów i z dorobkiem 25 oczek zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w Ciężkowicach, w sobotę 29 kwietnia o godz. 17.oo a przeciwnikiem będzie drużyna Victorii Koszyce.